Vi eier og forvalter

65000

KVM
Vi har

80

MNOK i leieinntekter
Vi eier

34

eiendommer
Vi har

30

års erfaring
Cetho Eiendom er et av Nord-Norges største eiendomskonsern med over 200 000 kvm tomteareal og 65.000 kvm  utleieareal, samt en betydelig prosjektportefølje.
Selskapet ble opprettet i 1993 og er 100 % eid av Drechslerfamilien gjennom Cetho Holding AS. Vår forretningsidé er å eie, forvalte og utvikle næringseiendom med sentral beliggenhet i Nord-Norge. Vi har hovedkontor i Svolvær, samt administrasjon lokalisert i Tromsø, og eier og forvalter eiendom fra Bodø i sør til Storslett i nord.
Cetho Eiendoms forretningsstrategi er sterkt fokus på kundeopplevd kvalitet, forvaltning, utleie og drift av våre eiendommer, i tillegg til kontinuerlig videreutvikling av vår portefølje. Vi skal være langsiktige både i utforming, investering og løsninger. Med nær 30 års erfaring innenfor utvikling og utleie av næringseiendom, er Cetho Eiendom i dag et fullt integrert eiendomsselskap med fokus på god kvalitet og profesjonalitet, noe som har gitt oss en sterk posisjon i eiendomsmarkedet i nord.
People in office
Vår største leietaker er Nordic Last og Buss, som per 2022 leier 12 av våre verkstedbygg. Andre store leietakere er Troms og Finnmark Fylkeskommune, Boreal, Mattilsynet, Universitetssykehuset Nord-Norge, NAV Svolvær, Vågan Kommune, Lofoten Tingrett, Sjøfartdirektoratet, Konfliktrådet og Lofoten Bil.
Selskapet satser også innenfor boligprosjekter i Svolvær, vi kan blant annet vise til prosjektene Sjøsiden Boligpark (47 leiligheter og 10 rekkehus) og Lofoten Brygge (14 leiligheter, samt næringslokaler).
Våre datterselskaper inkluderer Gimleveien 12 Eiendom AS, SNG 13 AS, SNG 21 AS, Torget 2 AS, Cetho Boligutleie AS, Spa Eiendom AS, Nummer 19 AS, Purkholmen AS, Hattvika AS, Kirkegt. 15 AS, Svolvær Eiendom AS og Holmen Eiendom AS.
Vi er også aksjonærer i blant annet Lofotpils AS og Alti Svolvær AS.

Vil du jobbe hos oss? Cetho Eiendom er alltid på jakt etter nye og dyktige medarbeidere.

Torodd Nymoen

Daglig leder
torodd@cetho.no

995 59 703

Administrasjonen

Torodd Nymoen

Daglig leder
torodd@cetho.no

995 59 703
Julie Charlotte Drechsler
Utviklingssjef
julie@cetho.no
907 85 443
Svein Stormo

Eiendomssjef
svein@cetho.no
917 21 710
Tord Nilsen

Driftssjef
tord@cetho.no
467 08 177
Sara-Marie Eilertsen

Økonomisjef
sara@cetho.no
473 35 305

Styret

Styreleder
Erik Drechsler
Styremedlem
Roar Thoresen
Styremedlem
Sven Erik Leion
Styremedlem
Roger Pettersen
Styremedlem
Julie Charlotte Drechsler
Styremedlem
Morten Støver
Kontakt oss
Vi har et sterkt fokus på kundeopplevd kvalitet og kontinuerlig videreutvikling av vår portefølje.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Fakturering

Vi ønsker digital faktura sendt som EHF eller på e-post fra alle våre leverandører.
Vi gjør oppmerksom på at fakturamailen kun leses maskinelt og blir behandlet etter følgende krav :
  • Vedlegget må være i formatet PDF. Øvrige vedlegg ignoreres.
  • 1 vedlegg pr mail (max 2 MB).
  • Vedlegget må inneholde en komplett faktura.
  • Vedleggets filnavn må ikke inneholde spesialtegn eller æøå.
  • Eventuelle underlag til faktura må legges inn i samme vedleggsfil som fakturaen.
Epost som ikke er faktura skal sendes til vårt felles epostmottak: post@cetho.no

Postadresser

Alle firma har samme post-adresse:
«Firmanavn»
Postboks 75
8301 SVOLVÆR
Vi ønsker digital faktura fra alle våre leverandører.

Firmaoversikt

Cetho Holding AS
988676888 MVA
cetho.holding@faktura.poweroffice.net
Cetho Eiendom AS

966610034 MVA
cetho@faktura.poweroffice.net
Cetho Boligutleie AS

983723209 MVA

cetho.boligutleie@faktura.poweroffice.net
Torget 2 AS

995513323 MVA
torget2@faktura.poweroffice.net
Gimleveien 12 Eiendom AS

9992834692 MVA

gimleveien12@faktura.poweroffice.net
Svolvær Eiendom AS

979171811 MVA

svolvaer.eiendom@faktura.poweroffice.net
Kirkegt. 15 AS

984267177 MVA

kirkegt@faktura.poweroffice.net
Spa Eiendom AS

980010414 MVA

spa.eiendom@faktura.poweroffice.net
Purkholmen AS

914877504 MVA

purkholmen@faktura.poweroffice.net
SNG 21 AS

993906700 MVA
sng@faktura.poweroffice.net
Nummer 19 AS

913973267 MVA
nummer19@faktura.poweroffice.net
SNG 13 AS
928 702 235 MVA
sng13@faktura.poweroffice.net
Holmen Eiendom AS
986313680 MVA
holmen.eiendom@poweroffice.net